پوشش سقف های شیبدار ویلا سوله پمپ بنزین

پوشش سقف های شیبدار ویلا سوله پمپ بنزین

پوشش سقف های شیبدار ویلا سوله پمپ بنزین

یکی از موارد استفاده ورق های طرح سفال که محبوبیت زیادی پیدا کرده اند پوشش سقف های شیب دار ویلا و سوله می باشد

پس از گذشت زمان و مشخص شدن اهمیت سقف های شیبدار و شیروانی در ساخت ویلا، سوله و دیگر بناها متخصصان ایرانی نیز علاقه خود را به این نوع سقف های نشان داده و در نتیجه امروزه در سطح شهرها و استان ها شاهد بناهای زیادی هستیم که از این پوشش ها استفاده کرده اند. در ابتدایی شکل پوشش های مورد استفاده این سقف های از گل استفاده می شد که با گذشت زمان محصولاتی سیمانی جای آنها را گرفت، در نهایت و پیشرفت روز افزون این صنعت امروز از ورق های گالوانیزه طرح دار برای پوشش این سقف ها استفاده می شود. محصولات امروزی مزایای بسیاری نسبت به پدران خود دارند که باعث جایگزینی آنها شده است. برخی از این مزایا به شرح زیر است:

  • وزن کمتر
  • هزینه کمتر، هزینه خرید محصول و زیر سازی مورد نیاز به شدت کاهش یافته است
  • ایمنی بیشتر
  • زمان نصب کمتر
  • زیبایی بیشتر، تنوع رنگ موجود در این ورق های طرح سفال انعطاف بیشتری را در اختیار طراحان قرار می دهد.

یکی از موارد استفاده این ورق ها که مهمترین مورد نیز می باشد، پوشش سقف های شیبدار ویلا های مسکونی تفریحی، سالن های ورزشی، سوله، پمپ بنزین، انبارها و بسیاری دیگر از سطوح شیبدار است. این ورق های فلزی رنگی برای پوشش هر سطح شیب داری قابل استفاده می باشند و هیچ گونه محدودیتی از لحاظ نصب آن ها روی دیوار، نمای ساختمان و ... نمی باشد. آن دسته از هم میهنانی که در شمال کشور یا در استان هایی همچون مازندران، فارس، تبریز، خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی، آذربایجان های غربی و شرقی، تهران، البرز و یا در شهرها و شهرستان هایی همچون ملارد، کلاردشت، رودسر، دماوند، بابلسر، ارومیه، مشهد، سبزوار، دزفول و ... زندگی می کنند بیشتر با این نوع سقف ها آشنا هستند و کارهای اجرا شده زیادی را در طول روز مشاهده می کنند که سقف آنها ورق طرح سفال پرچین نصب شده است اما در صورتی که نیاز به مشاهده نمونه کارهای اجرا شده دارد می توانید به گالری تصاویر مراجعه نمایید و تصاویر مختلفی را ببینید. قابل ذکر است که تصاویر زیرسازی و نحوه نصب این تایل نیز در همین وب سایت منتشر شده است. برای مشاهده تصاویر زیرسازی، تیر ریزی، خرپا، آهن کشی و هر اصطلاح دیگر به گالری تصاویر مراجعه نمایید.
قابل توجه هم میهنان شمال کشور عزیزمان ایران که در استان ها وشهرهای گیلان، رشت، بابلسر، رودسر، اردبیل، مراغه، خوی، رامسر، تنکابن، چالوس دامغان، شاهرود، گرگان، آمل، بندر ترکمن و ... زندگی می کنند  باید عرض شود که این ورق های طرح سفال جایگزین ورق های حلبی یا حلب ساده ای هستند که در زمان های گذشته از آن ها استفاده می شده است.

در صورتی که نیاز به نصاب و مجری ورق های طرح سفال پرچین دارید با ما تماس بگیرید.

 0 نظر

دیدگاه شما
کد بالا را وارد کنید